REST Entity Display (2.0.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Field settings
hu: Mező beállításai

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: User roles
hu: Szerepkörök

en: Entity display
hu: Entitás megjelenítése

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
hu: @url távoli webcím nem érhető el.
