REST Entity Display (2.0.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Role ID
az: Rol İD-si

en: Field settings
az: Sahə parametrləri

en: Web services
az: Veb xidmətləri

en: User roles
az: İstifadəçi rolları

en: View mode
az: Baxış rejimi

en: Entity display
az: Obyekt görünüşü
