REST Entity Display (2.0.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Field settings
cs: Nastavení pole

en: Web services
cs: Webové služby

en: User roles
cs: Uživatelské role

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Entity display
cs: Zobrazení entity
