REST Entity Display (2.0.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Role ID
et: Rolli ID

en: Field settings
et: Välja seaded

en: Web services
et: Veebiteenused

en: User roles
et: Kasutaja rollid

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Entity display
et: Olemi kuva
