REST Entity Display (2.0.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Role ID
fi: Roolin ID

en: Field settings
fi: Kentän asetukset

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: User roles
fi: Käyttäjäroolit

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Entity display
fi: Entiteettinäkymä
