REST Entity Display (2.0.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Role ID
gl: ID do rol

en: Field settings
gl: Configuracións do campo

en: Web services
gl: Servizos web

en: User roles
gl: Roles de usuario

en: View mode
gl: Modo de vista
