REST Entity Display (2.0.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Role ID
he: מזהה תפקיד

en: Field settings
he: הגדרות שדה

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services

en: User roles
he: תפקידי משתמש

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Entity display
he: תצוגת ישות
