REST Entity Display (2.0.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Role ID
ja: 役割ID

en: Field settings
ja: フィールドの設定

en: Web services
ja: ウェブサービス

en: User roles
ja: ユーザーの役割

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: Entity display
ja: エンティティのディスプレイ
