REST Entity Display (2.0.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Role ID
lt: Rolės ID

en: Field settings
lt: Laukelio nuostatos

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: User roles
lt: Narių rolės

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
