REST Entity Display (2.0.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Role ID
lv: Lomas ID

en: Field settings
lv: Lauku iestatījumi

en: Web services
lv: Web servisi

en: User roles
lv: Lietotāja lomas

en: View mode
lv: Skata režīms
