REST Entity Display (2.0.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Role ID
nl: Rol-ID

en: Field settings
nl: Veldinstellingen

en: Web services
nl: Webservices

en: User roles
nl: Gebruikersrollen

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Entity display
nl: Entiteitsweergave

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
nl: Kon de externe URL niet ophalen (@url).
