REST Entity Display (2.0.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Role ID
pl: ID roli

en: Field settings
pl: Ustawienia pola

en: Web services
pl: Usługi web

en: User roles
pl: Role użytkowników

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Entity display
pl: Wyświetlanie encji

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
pl: Próba pobrania z zewnętrznego adresu URL nie powiodła się (@url).
