REST Entity Display (2.0.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Role ID
fa: هویت نقش

en: Field settings
fa: تنظیمات میدان

en: Web services
fa: سرویس‌های وب

en: User roles
fa: نقش‌های کاربری

en: View mode
fa: نحوه نمایش

en: Entity display
fa: نمایش عنصر
