REST Entity Display (2.0.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Role ID
ro: ID-ul rolului

en: Field settings
ro: Opțiuni câmp

en: Web services
ro: Servicii web

en: User roles
ro: Roluri utilizator

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Entity display
ro: Afișare entitate
