REST Entity Display (2.0.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Role ID
uk: ID ролі

en: Field settings
uk: Налаштування поля

en: Web services
uk: Вебслужба

en: User roles
uk: Ролі користувача

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Entity display
uk: Відображення сутності

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
uk: Неможливо видобути віддалений URL (@url).
