REST Entity Display (2.0.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Field settings
ru: Настройки поля

en: Web services
ru: Веб-службы

en: User roles
ru: Роли пользователя

en: Entity display
ru: Отображение сущности

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
ru: Не удалось получить удалённый URL (@url).
