REST Entity Display (2.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Field settings
tr: Alan ayarları

en: Web services
tr: Web hizmetleri

en: User roles
tr: Kullanıcı rolleri

en: Entity display
tr: Varlık görünümü

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
tr: Uzak URL (@url) getirilemedi.
