Rest Export (8.0.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Download
bg: Свали

en: Settings
bg: Настройки

en: Export
bg: Експорт

en: Format
bg: Формат

en: Filename
bg: Име на файла

en: Web services
bg: Уеб услуги
