Rest Export (8.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Download
el: Λήψη

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Format
el: Μορφή

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού
