Rest Export (8.0.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Download
gl: Descargar

en: Settings
gl: Axustes

en: Export
gl: Exportar

en: Format
gl: Formato

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Web services
gl: Servizos web
