Rest Export (8.0.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Download
is: Hala niður

en: Settings
is: Stillingar

en: Export
is: Flytja út

en: Format
is: Stílsnið

en: Filename
is: Skráarnafn
