Rest Export (9.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Download
ja: ダウンロード

en: Settings
ja: 設定

en: Export
ja: エクスポート

en: Format
ja: フォーマット

en: Filename
ja: ファイル名

en: Web services
ja: ウェブサービス
