Rest Export (9.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Download
ca: Baixa

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Export
ca: Exporta

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Web services
ca: Serveis web
