Rest Export (9.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Download
mn: Татах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Format
mn: Бүтэц

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд
