Rest log (2.0.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: read more
hy: կարդալ ավելին

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն
