Rest log (2.0.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: read more
ka: დაწვრილებით

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა
