Rest log (2.0.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: read more
mn: дэлгэрүүлж унших

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Authored by
mn: Зохиосон
