Rest log (2.0.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Read more
sl: Preberite več

en: Reset
sl: Ponastavi

en: read more
sl: preberi več

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Authored by
sl: Avtor

en: About
sl: O modulu

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki
