Rest log (2.0.3) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Action
am: እርምጃ

en: view
am: ትይታ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Sort by
am: ደርድር
