Rest log (2.0.3) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: view
cy: gweld

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: All
cy: I gyd

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Error message
cy: Neges wall

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
