Rest log (2.0.3) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Action
el: Ενέργεια

en: view
el: προβολή

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Bulk update
el: Μαζική ενημέρωση

en: Asc
el: Αύξ

en: Maximum lifetime
el: Μέγιστη διάρκεια ζωής
