Rest log (2.0.3) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: view
gu: જુઓ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: All
gu: બધા

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ
