Rest log (2.0.3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: All
pa: ਸਭ
