Rest log (2.1.0) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Action
eu: Ekintza

en: view
eu: ikusi

en: Reset
eu: Garbitu

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Changed
eu: Aldatuta

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Web services
eu: Web zerbitzuak

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Logging and errors
eu: Erregistroa eta erroreak

en: Asc
eu: Goraka
