REST Log (2.2.0) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: delete
fi: poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Action
fi: Toiminto

en: view
fi: näkymä

en: Reset
fi: Palauta

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Changed
fi: Muuttunut

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: About
fi: Tietoja

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Response code
fi: Vastauskoodi

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Logging and errors
fi: Loggaus ja virheet

en: Bulk update
fi: Massapäivitys

en: Request uri
fi: Kutsuosoite

en: Request time
fi: Pyyntöaika

en: Master
fi: Isäntä

en: Maximum lifetime
fi: Enimmäis-elinaika
