REST Log (2.2.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: delete
is: eyða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Action
is: Aðgerð

en: view
is: skoða

en: Reset
is: Endursetja

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
