REST Log (2.2.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: Action
km: អំពើ

en: view
km: មើល​

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: About
km: អំពី

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ

en: Logging and errors
km: ការចុះកំណត់​ហេតុ និង​កំហុស
