REST Log (2.2.0) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: view
ug: كۆرۇش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Logging and errors
ug: بېكەتكە كىرىش ۋە خاتالىق ئۇچۇرلىرى
