REST Log (2.3.0) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Action
ta: செயல்

en: view
ta: பார்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: All
ta: எல்லா

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: About
ta: பற்றி

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
