REST Log (2.3.0) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Action
te: చర్య

en: view
te: వీక్షించు

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
