REST Log (2.3.1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Action
be: Дзеянне

en: view
be: глядзець

en: Reset
be: Скінуць

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб

en: Web services
be: Вэб-службы

en: Logging and errors
be: Рэгістрацыя і памылкі
