REST Log (2.3.1) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Action
pl: Akcja

en: view
pl: przeglądaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Changed
pl: Zmieniono

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Web services
pl: Usługi web

en: Response code
pl: Kod odpowiedzi

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Logging and errors
pl: Dziennik i błędy

en: Bulk update
pl: Aktualizacja masowa

en: Request time
pl: Czas żądania

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Displaying @start - @end of @total
pl: Wyświetlanie @start - @end z @total
