Rest log (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Read more
eo: Legu pli

en: Reset
eo: Restarigu

en: read more
eo: legu pli

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Asc
eo: kreske
