Rest Menu Detail (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Expanded
be: Разгорнута

en: Alias
be: Аліас

en: About
be: Аб

en: Web services
be: Вэб-службы
