Rest Menu Detail (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Weight
de: Gewichtung

en: Expanded
de: Ausgeklappt

en: External
de: Extern

en: About
de: Über

en: Web services
de: Web-Dienste
