Rest Menu Detail (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Expanded
nl: Uitgeklapt

en: External
nl: Extern

en: About
nl: Over

en: Web services
nl: Webservices
