Rest Menu Detail (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Expanded
ar: موسع

en: External
ar: خارجي

en: Alias
ar: البديل

en: About
ar: حول

en: Web services
ar: خدمات الويب

en: UUID
ar: المعرف UUID
