Rest Menu Detail (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Weight
es: Peso

en: Expanded
es: Expandido

en: External
es: Externo

en: About
es: Acerca de

en: Web services
es: Servicios web
