Rest Menu Detail (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Expanded
jv: Mekarnā

en: Alias
jv: Singlon

en: About
jv: Ngenani

en: Web services
jv: Layanan web
