Rest Menu Detail (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Expanded
km: ពង្រីក​

en: Alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ

en: About
km: អំពី

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
